Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: III Zlot Społeczności rowerowej

O:III Zlot Społeczności rowerowej 7 lata, 2 mies. temu #8322

• bebzon
  • Senior
  • 
My chcemy domek !!!!!!!!
Temat został zablokowany.

O:III Zlot Społeczności rowerowej 7 lata, 1 miesiąc temu #8353

• Jurand
  • Senior
Noooo, ja też się piszę na domek. Bylem tylko nie wpadł pomiędzy palaczy. Wystarczy, że w pracy mam takiego, który bucha jak stara lokomotywa.
Na zlocie będę na 99%. Tak jak Marysia (rysiama), być może przejadę kawałek na moim rumaku:)

O:III Zlot Społeczności rowerowej 7 lata, 1 miesiąc temu #8361

• bebzon
  • Senior
Ja palę, już odpadamy z zakwaterowania. My też przejedziemy kawałek rowerami. Od stacji w Gdyni na miejsce.:)

O:III Zlot Społeczności rowerowej 7 lata, 1 miesiąc temu #8411

• Jurand
  • Senior
No tak, z tobą nie będę siedział, bo się uwędzę na śledzia po kaszubsku. Wystarczy, że w pracy mam kolegę, któremu często mówię .... wynocha:( , bo nie skutkuje prośba by nie palił przy biurku:laugh: .

Edycja 19.10.10:
Widzę, że Tomuś dostał dużo oklasków za swoją ostatnią wypowiedź. Tylko nie wiem za co, czy za szczerość, czy że pali jak smok?:laugh:

Mam sugestię, by o ile to możliwe, kierownik zlotu (marzarz) przygotował mapki poszczególnych wypadów. Można też na jednej mapce zaznaczyć wszystkie trasy (tak jak to czynione jest na rajdach w Gryfinie). Mariuszku jeżeli nie masz możliwości wydruku, to zaznacz tylko trasy na mapie (byle dokładnie), a my (ci chętni) sami sobie wydrukujemy.

Marek: Ponieważ jest już drugi wątek na temat zlotu, ten zostaje zablokowany.
Ostatnio zmieniany: 6 lata, 9 mies. temu przez Marek. Powód: dodanie uwagi
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.21 sekundy

Friends Online