Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: 14-15-16 sierpnia '09 w Wilczynie

O:14-15-16 sierpnia '09 w Wilczynie 8 lata, 3 mies. temu #6163

Witajcie!!!!rozpacz mnie ogarnia, nasze wielkie plany wyjazdu do Wilczyna kilka minut temu legły w gruzach, po telefonie z Rzeszowa.Będziemy mogli z tamtąd wyruszyć dopiero w sobotę tj.15.08.09r. Nasze piękne plany wycieczek ,które sobie planowaliśmy legły w gruzach i jestem nieutulona w żalu.Rysiama proszę jak można odwołać rezerwację na nasze miejsca noclegowe to proszę zrób to lub jeżeli ktoś by znalazł się chętny na te miejsca też udostępnij je za normalną opłatą.Jeżeli nie można odwołać ani nie znajdzie się chętny na te miejsca to proszę podaj koszty jakie mamy ponieść z tytułu rezerwacji i najwyżej jakieś bliższe dane gdzie to możmy uregulować.Na pewno termin powrotu z Rzeszowa nie ulegnie zmianie tak będziemy musieli wracać. Pozdrawiam

O:14-15-16 sierpnia '09 w Wilczynie 8 lata, 3 mies. temu #6180

• Maria
  • Ekspert
Aniu - szoda, że nie spotkamy się w Wilczynie.

O:14-15-16 sierpnia '09 w Wilczynie 8 lata, 3 mies. temu #6240

• czajna
  • Administrator
Hej,

czy ktoś z Was ma może miejsce w namiocie i mógłby mi użyczyć na jedną noc? :) Niestety nie dam rady zabrać swój namiot, nie będę nawet rowerem, ale chciałbym dotrzeć do Was choćby na jeden wieczór i noc.

Tomek

O:14-15-16 sierpnia '09 w Wilczynie 8 lata, 3 mies. temu #6241

• Marysia
  • Ekspert
czajna napisał:
Hej,

czy ktoś z Was ma może miejsce w namiocie i mógłby mi użyczyć na jedną noc?
Tomek

Miejsce się znajdzie, więc przyjeżdżaj. Może nawet jakiś rowerek:)

O:14-15-16 sierpnia '09 w Wilczynie 8 lata, 3 mies. temu #6276

• Rafku
  • Doświadczony
Czekamy na jakieś wieści z Wilczyna,linki do zdjęć,komentarze ,krótko mówiąc opowiadajcie :P

O:14-15-16 sierpnia '09 w Wilczynie 8 lata, 3 mies. temu #6287

• Marysia
  • Ekspert
Czekamy, aż bizonek i Grażynka zakończą swoją wyprawę, której jednym z etapów był Wilczyn.

:) Ja jestem bardzo zadowolona, a Strzelno zrobiło na wszystkich duże wrażenie.

O:14-15-16 sierpnia '09 w Wilczynie 8 lata, 2 mies. temu #6337

Choć byłam na zlocie w Wilczynie tylko jeden dzień (w piątek) to powiem tak: Rysiama była tak skoncentrowana na planowaniu konspiracji dotyczących moich mrówek tudzież motylków w brzuchu, że nawet herbatki na koncentrację nie pomagały:laugh:

Pozdrawiam uczestników mini zlotu w Wilczynie.

O:14-15-16 sierpnia '09 w Wilczynie 8 lata, 2 mies. temu #6341

• Marysia
  • Ekspert
Wprawdzie miejscem spotkania wyznaczyliśmy Wilczyn , to dużo rowerkowania było już parę dni wcześniej po terenach w pobliżu Warty. Bazę wypadowo-kwaterunkową zorganizowaliśmy w Golinie
k. Konina.

Wspólnie z bizonkiem, Grażynką i Joanną_su zwiedzaliśmy moje rewiry:)

W piątek 14 sierpnia grupą powiększoną jeszcze o lancera ( dotarł do Goliny nad ranem ) ruszyliśmy odpowiednio przygotowani do Wilczyna. Z przeciwnej strony z Mogilna zmierzała tam również
Maria Ziel.G

To tak tytułem wstępu;)

cdn...

O:14-15-16 sierpnia '09 w Wilczynie 8 lata, 2 mies. temu #6342

Na dowód tego, że oprócz wspólnego pedałowania i prowadzenia pogaduszek to nie próżnowaliśmy.

Zwiedzając klasztor w Lądzie nad Wartą wpisaliśmy się do księgi gości zwiedzających klasztor, wklejając wlepkę Społeczności. A pani przewodnik została nie tylko zaproszona do zarejestrowania się do Społeczności, to jeszcze otrzymała garść krówek:)
_IGP2018.JPG
Ostatnio zmieniany: 8 lata, 2 mies. temu przez joanna_su.

O:14-15-16 sierpnia '09 w Wilczynie 8 lata, 2 mies. temu #6343

• Marysia
  • Ekspert
joanna_su napisał:
Na dowód tego, że oprócz wspólnego pedałowania i prowadzenia pogaduszek to nie próżnowaliśmy.

Zwiedzając klasztor w Lądzie nad Wartą wpisaliśmy się do księgi gości zwiedzających klasztor, wklejając wlepkę Społeczności.

Podobnie postąpiliśmy w czasie zwiedzania Wzgórza Kościelnego w Strzelnie( nie mamy jednak dokumentacji fotograficznej tego faktu:) )

W drodze do Wilczyna poznaliśmy kleryków z seminarium w Kazimierzu Biskupim, zapalonych rowerzystów. Szkoda, że nie widzieliście tego błysku w ich oczach, kiedy ujrzeli naszą rowerową grupę.
Możliwość przejechania się z przyczepką Extrawheel lancera okazała się pokusą nie do oparcia się.;)
Gdyby nie uroczystości kościelne dn. 15 sierpnia z pewnością pojechaliby z nami do Strzelna.

Poinformowali nas o przyszłorocznych planach na wyprawę rowerową do La Salette.

Pozwolę sobie w tym miejscu na serdeczne pozdrowienie tych dwóch sympatycznych kleryków od naszej grupy, która spotkała się w Wilczynie.

Oni również zostali obdarowani naszą forumową wlepką. .
Mój zapas wlepek tym sposobem wyczerpał się:laugh:
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.54 sekundy

Friends Online