Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: NASZ ZLOT - Łagów 11-14 czerwca 2009r.

O:NASZ ZLOT - Łagów 11-14 czerwca 2009r. 8 lata, 4 mies. temu #5669

• Lancer
  • Ekspert
  • 
Joanna_su zapytała mnie jak najlepiej zrobić galerię zdjęć z naszego I Zlotu w Łagowie. Aby dwa razy nie pisać tego samego poniżej zamieszczam co jej odpisałem i jak ja to widzę. Co do galerii zdjęć z naszego zlotu to i tak kto robił zdjęcia to już opublikował na Picassie a dobrze by było zrobić dobry artykuł z opisem i zdjęciami. Jeżeli ktoś przygotował by tekst to mogę się podjąć opracowania od strony graficznej i opracować całość jako osobną stronę (coś na wzór mojego artykułu \"moja mokra wyprawa\" strona na innym serwerze). Zamieścimy tylko króciutki tekst z wstępem na portalu i linkiem do całości którą umieszczę na swoim serwerze bez żadnych ograniczeń, będzie tylko dostępny poprzez nasz portal. Dobrze by było aby w to zaangażowała się Maria jako \"szefowa\" zlotu, można by było zamieścić różne spostrzeżenia innych uczestników, pewnie ujawnią się talenty twórcze i do tego wybrać najciekawsze zdjęcia a ja złożę to w całość i opublikujemy jako artykuł.
Bo samymi zdjęciami to i tak się powymieniamy a taka strona z opisem to coś więcej niż sama galeria zdjęć. B)

O:NASZ ZLOT - Łagów 11-14 czerwca 2009r. 8 lata, 4 mies. temu #5672

• Maria
  • Ekspert
:) bardzo chętnie się w to zaangażuję ale po 20 lipca.

O:NASZ ZLOT - Łagów 11-14 czerwca 2009r. 8 lata, 4 mies. temu #5721

Już z niecierpliwością czekam!!

O:NASZ ZLOT - Łagów 11-14 czerwca 2009r. 8 lata, 4 mies. temu #5757

• Rafku
  • Doświadczony
W końcu wróciłem i ja :) .Chciałem podziękować wszystkim uczestnikom Zlotu za niesamowitą atmosferę i wsparcie.Do zobaczenia za rok(albo jeszcze szybciej)

O:NASZ ZLOT - Łagów 11-14 czerwca 2009r. 8 lata, 4 mies. temu #5824

• bebzon
  • Senior
Ostatnio zmieniany: 8 lata, 4 mies. temu przez bebzon.

O:NASZ ZLOT - Łagów 11-14 czerwca 2009r. 8 lata, 4 mies. temu #5825

• mefju
  • Doświadczony
Ależ ja żałuje że nie mogłem być na zlocie a przecież sam zaproponowałem Łagów na miejsce pierwszego spotkania.

Pozdrawiam
Wszystkich

O:NASZ ZLOT - Łagów 11-14 czerwca 2009r. 8 lata, 4 mies. temu #5848

Piękne są te zdjęcia.:) :) Widzę, że wasz pobyt w Kostrzynie udał sie bardzo.:)

O:NASZ ZLOT - Łagów 11-14 czerwca 2009r. 8 lata, 4 mies. temu #5861

• marzarz
  • Senior
Aniu.To że pobyt w Kostrzyniu był bardzo udany,to również Twoja zasługa.To Ty przewiozłaś nam bagaże i dałaś namiary na nocleg w tak pięknym miejscu.:)

O:NASZ ZLOT - Łagów 11-14 czerwca 2009r. 8 lata, 3 mies. temu #6135

• Lancer
  • Ekspert
Pierwszy Zlot Społeczności Rowerzystów się odbył i aby nie został szybko zapomniany tak jak szybko przeleciał a właściwie to został przekręcony korbami to jak wcześniej pisałem (czyli powyżej) ja już początek zrobiłem (jak poniżej) baner strony I Zlotu Społeczności Rowerzystów.

top_nasz_zlot_3.jpg

Maria obiecała że coś napisze, mam nadzieję że to będzie trochę więcej niż \"coś\", a do pozostałych uczestników zlotu szczególnie tych co robili zdjęcia mam prośbę aby wybrali zdjęcia które chcieliby zamieścić, mogą je opisać i przesłać je do mnie na prywatnego maila ja do każdego zdjęcia dodam \"znak wodny\" autora zdjęcia. A jak ktoś chce coś napisać od siebie to bardzo chętnie zapraszamy do ujawniania talentów twórczych. B)
Ostatnio zmieniany: 8 lata, 3 mies. temu przez Marek. Powód: zmniejszenie grafiki do rozmiarów ramki wątku, czyli ciągle to samo :/

O:NASZ ZLOT - Łagów 11-14 czerwca 2009r. 8 lata, 3 mies. temu #6138

• Marysia
  • Ekspert
Postaram się jak najszybciej coś od siebie przesłać z małym podpisem/opisem B)

O:NASZ ZLOT - Łagów 11-14 czerwca 2009r. 8 lata, 3 mies. temu #6156

• Maria
  • Ekspert
Baner jest bardzo ładny:) Już albo wreszcie zaczęłam pisać ale proszę o cierpliwość.

O:NASZ ZLOT - Łagów 11-14 czerwca 2009r. 8 lata, 3 mies. temu #6162

• ewita_p
  • Senior
Świetny baner, piękne zdjęcia i pewnie jeszcze piękniejsze wspomnienia, które każdy z Was ma gdzieś tam w środku...i które pozostaną w Was na zawsze:) ... jest mi strasznie żal, że nie mogłam być tam z Wami, ale cóż, nie zawsze jest tak, jak byśmy chcieli.
Równocześnie...jako, że należę do tej społeczności...ogromnie się cieszę, że tak Wam się ta imprezka udała:)..i z niecierpliwością czekam na Wasze relacje:)
Wygenerowano w 1.57 sekundy

Friends Online