Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

VIII ZLOT - ZBROSŁAWICE k/Tarnowskich Gór 26-29.05
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: VIII ZLOT - ZBROSŁAWICE k/Tarnowskich Gór 26-29.05

Odp: VIII ZLOT - ZBROSŁAWICE k/Tarnowskich Gór 26-29.05 1 rok, 5 mies. temu #14001

• ewita_p
  • Senior
  • 
Mario, a ja bardzo Ci dziękuję, za śliczny rowerek. Szkoda, że nie było Cię z nami. Pozdrawiam.
Za tę wiadomość podziękował(a): delta, MIRBAK, Marek 62

Odp: VIII ZLOT - ZBROSŁAWICE k/Tarnowskich Gór 26-29.05 1 rok, 5 mies. temu #14002

• MIRBAK
  • Senior
Maria napisał:
Niedawno dotarła do mnie paczka z pamiątkami ze Zlotu. Bardzo dziękuję za te miłe prezenty. Zrobiliście mi ogromną niespodziankę. Pozdrawiam serdecznie

Mam nadzieję ze PREZENTACJE ze Zlotu ZROBISZ MARIO? Trochę fotek jak widziałas jest, tylko chodzi o komentarze. Służę informacjami lecz wiem ze najlepiej zrobiłaby TO JOLA. Co TY na TO MARIO 2008? POZDRAWIAM SERDECZNIE
Ostatnio zmieniany: 1 rok, 5 mies. temu przez MIRBAK. Powód: błąd w pisowni
Za tę wiadomość podziękował(a): ewita_p, delta, rowerzysta4

Odp: VIII ZLOT - ZBROSŁAWICE k/Tarnowskich Gór 26-29.05 1 rok, 5 mies. temu #14003

• maria2008
  • Zna się na rzeczy
Mirku, zrobię kolejne sprawozdanie ze Zlotu, a Marysia na pewno umieści je na blogu. Zrobię to jednak po powrocie w sierpniu. Teraz nie mam czasu nawet na sen, a o wyprawkach rowerowych mogę tylko pomarzyć. Pozdrawiam najserdeczniej wszystkich rowerzystów na szlakach bliskich i dalekich oraz tych, którzy muszą tylko o nich marzyć.
Za tę wiadomość podziękował(a): ewita_p, delta, rowerzysta4, MIRBAK

Odp: VIII ZLOT - ZBROSŁAWICE k/Tarnowskich Gór 26-29.05 1 rok, 5 mies. temu #14004

Swoje zdjęcia, których nieco natrzaskałem i filmiki, przesłałem Delcie, który jest specjalistą od budowania galerii zdjęciowych. Wiem, że Mirbak także przekaże jemu swoją galerię - może niektóre z nich przydadzą się do umieszczenia na blogu Marysi...
Pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): delta, maria2008, MIRBAK

Odp: VIII ZLOT - ZBROSŁAWICE k/Tarnowskich Gór 26-29.05 1 rok, 5 mies. temu #14005

• MIRBAK
  • Senior
TAK SIE UCZYNI. BĘDĘ u Delty juz w tym tygodniu i komplet fotek bedzie do dyspozycji TWOJEJ MARIO. Mały ten swiat. Mam info ze Stachu spotkał sie z Bizonkami w Kętrzynie. Pozdrowery dla WSZYSTKICH.
Za tę wiadomość podziękował(a): delta, maria2008, rowerzysta4, Ziba
Wygenerowano w 0.23 sekundy

Friends Online