Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Włóczęga Północy IV 2016.

Włóczęga Północy IV 2016. 1 rok temu #14100

• Marek 62
  • Ekspert
  • 
Wyprawa zaplanowana na 4 dni. Dojazd pociągiem do Świnoujścia -- baza wyjazdowa. Wyjazdy do przygranicznych miejscowości po stronie niemieckiej. Nie mogło zabraknąć zwiedzenia Międzyzdrojów i przejechania całego zielonego szlaku R 10. Pogoda nie zachwyciła tego roku, deszcz,deszcz i plaga komarów w samym Świnoujściu. W sumie przejechałem 200 km. Wyprawa w dn. 30.07/04.08. 2016.

goo.gl/photos/himoCK1qdrtrmmpQ7

Podziękowania dla niestrudzonego Romka Maseraka :)
Ostatnio zmieniany: 1 rok temu przez Marek 62.
Za tę wiadomość podziękował(a): ewita_p, Maria, delta, maria2008, rowerzysta4, MIRBAK

Odp: Włóczęga Północy IV 2016. 1 rok temu #14102

• MIRBAK
  • Senior
Super wyprawa, super fotki - niektóre miejsca w Świnoujściu skądś mi znane. Odpowiedź na pytanie z "filmiku" Pewnie ze fałsz a zdjęcie poniżej - wyraźnie widać. Pozdrowienia dla niestrudzonego Romka-Delty
DSC_0673.jpg
Za tę wiadomość podziękował(a): ewita_p, Maria, delta, marzarz, rowerzysta4, Marek 62

Odp: Włóczęga Północy IV 2016. 1 rok temu #14103

Wspaniała wyprawa i piękne zdjęcia. Gratuluję:)
Świnoujski Roman jak zwykle na posterunku - ma wzięcie!
Od 2003 roku, nie ma lata, żebym nie zawracał głowy (i nóg) Romanowi - a to sławny maraton rowerowy, a to wczasy z rodzinką, czy wypady z wnuczkiem - Roman zawsze znalazł czas, by oprowadzać nas po bliższych i dalszych atrakcjach - wielkie dzięki.
Trzeba będzie ruszyć rowerowe siodełko (i to co na nim), by odwiedzić rowerowych przyjaciół.
Pozdrawiam z podwarszawskich szlaków i zapraszam na wspólne rowerowanie.
Krzysztof
Za tę wiadomość podziękował(a): ewita_p, delta, maria2008, MIRBAK, Marek 62

Odp: Włóczęga Północy IV 2016. 7 mies. temu #14363

• Wojo147
  • Początkujący
No to prawda, zdjęcia są super.
___
Go to my website
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.42 sekundy

Friends Online